Troba un tren des de Intschi a Goschenen

Trens de Intschi a Goschenen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Intschi a Goschenen .


Preu del bitllet Intschi - Goschenen cada dia


SbbSbb Luftseilbahn 88 16:42 – 17:07 Intschi, Seilbahn – Göschenen, Bahnhof 3,49 € 25 min SbbSbb Niederflur-bus 96 17:42 – 18:07 Intschi, Seilbahn – Göschenen, Bahnhof 3,49 € 25 min SbbSbb Bus 126 21:42 – 22:07 Intschi, Seilbahn – Göschenen, Bahnhof 3,49 € 25 min SbbSbb Bus 126 21:42 – 22:07 Intschi, Seilbahn – Göschenen, Bahnhof 3,49 € 25 min SbbSbb Niederflur-bus 132 22:42 – 23:07 Intschi, Seilbahn – Göschenen, Bahnhof 3,49 € 25 min
Reviseu tots els trens de Intschi a Goschenen