• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Jerez de la Frontera a Sevilla

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Sevilla

Trens de Jerez de la Frontera a Sevilla

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Jerez de la Frontera a Sevilla .

La ruta de Jerez de la Frontera a Sevilla és duta a terme a diari per 3 trens que surten de des de les estacions de Jerez De La Frontera, Aeropuerto De Jerez, JEREZ AEROPUERTO i arriben a en les estacions de Sevilla-Santa Justa, SEVILLA-SAN BERNARDO, SEVILLA-VIRGEN DEL ROCIO.

La durada mitjana del viatge és de 53 min. El primer tren surt a les 09:05. L'últim és a les 16:06.

Jerez de la Frontera a Sevilla per tren

Millor preu 20,10 €
Durada del viatge 53 min
Connexions per dia 2
Primera sortida 10:50
Última sortida 16:06
Distància 79 km

Preu del bitllet Jerez de la Frontera - Sevilla cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
4 €
Més
5 €
5 €
Més
Més
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
3
Transportistes
1
Preu mínim
10,90 €
Preu màxim
20,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-SAN BERNARDO
08:24 - 09:24
10,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 4 min
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-SANTA JUSTA
08:24 - 09:28
10,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 57 min
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-VIRGEN DEL ROCIO
08:24 - 09:21
10,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 56 min
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-VIRGEN DEL ROCIO
09:13 - 10:09
10,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 3 min
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-SANTA JUSTA
09:13 - 10:16
10,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 59 min
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-SAN BERNARDO
09:13 - 10:12
10,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 57 min
JEREZ AEROPUERTO - SEVILLA-SANTA JUSTA
12:23 - 13:20
10,90 €