Troba un tren des de Juckern a Kollbrunn

Trens de Juckern a Kollbrunn

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Juckern a Kollbrunn .


Preu del bitllet Juckern - Kollbrunn cada dia


SbbSbb Niederflur-bus 83510 S-bahn 20634 08:07 – 09:02 Juckeren – Kollbrunn - 55 min 1 canvi SbbSbb Niederflur-bus 83514 S-bahn 20642 10:07 – 11:02 Juckeren – Kollbrunn - 55 min 1 canvi SbbSbb Niederflur-bus 83514 S-bahn 20642 10:07 – 11:02 Juckeren – Kollbrunn - 55 min 1 canvi SbbSbb Niederflur-bus 83514 S-bahn 18338 Niederflur-bus 83211 10:07 – 10:56 Juckeren – Kollbrunn, Bahnhof - 49 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus 83516 S-bahn 20646 11:07 – 12:02 Juckeren – Kollbrunn - 55 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Juckern a Kollbrunn