Troba un tren des de Kirchrued a Lenzburg

Trens de Kirchrued a Lenzburg

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kirchrued a Lenzburg .

La ruta de Kirchrued a Lenzburg és duta a terme a diari per 37 trens que surten de a l'estació de Kirchrued, Kirche i arriben a a l'estació de Lenzburg.

La durada mitjana del viatge és de 47 min. El primer tren surt a les 05:45. L'últim és a les 20:45.


Durada del viatge: 47 min

37 connexions per dia
Primera sortida: 05:45
Última sortida: 20:45

Estacions de sortida

  • Kirchrued, Kirche

Estacions de destí

  • Lenzburg

SbbSbb 08:00 – 08:54 Kirchrued, Kirche – Lenzburg - 54 min SbbSbb Bus 61625 Regio 435 Regioexpress 4823 13:10 – 13:59 Kirchrued, Kirche – Lenzburg - 49 min 2 canvis SbbSbb Bus 61639 Intercity 551 S-bahn 8869 17:30 – 18:20 Kirchrued, Kirche – Lenzburg - 50 min 2 canvis SbbSbb Bus 61649 S-bahn 461 Interregio 2285 19:45 – 20:30 Kirchrued, Kirche – Lenzburg - 45 min 2 canvis SbbSbb Bus 61651 S-bahn 465 Interregio 2287 20:45 – 21:30 Kirchrued, Kirche – Lenzburg - 45 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Kirchrued a Lenzburg