Troba un tren des de Kloten a Eglisau

Trens de Kloten a Eglisau

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kloten a Eglisau .


Preu del bitllet Kloten - Eglisau cada dia


SbbSbb 12:55 – 13:39 Kloten – Eglisau - 44 min SbbSbb 13:55 – 14:39 Kloten – Eglisau - 44 min SbbSbb S-bahn 18759 S-bahn 18958 15:25 – 16:09 Kloten – Eglisau - 44 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18779 S-bahn 18978 20:25 – 21:09 Kloten – Eglisau - 44 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18793 S-bahn 18992 23:55 – 00:40 Kloten – Eglisau - 45 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Kloten a Eglisau