Troba un tren des de Kollbrunn a Bulach

Trens de Kollbrunn a Bulach

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kollbrunn a Bulach .


Preu del bitllet Kollbrunn - Bulach cada dia


SbbSbb S-bahn 20630 S-bahn 89830 Low-floor bus 87116 08:02 – 09:09 Kollbrunn – Bülach - 1 h 7 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20640 S-bahn 18841 Regioexpress 4918 10:24 – 11:22 Kollbrunn – Bülach - 58 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20648 S-bahn 18849 Regioexpress 4922 12:24 – 13:22 Kollbrunn – Bülach - 58 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20682 Regionalbahn 89882 Low-floor bus 87168 21:02 – 22:09 Kollbrunn – Bülach - 1 h 7 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20692 S-bahn 19890 Niederflur-bus 87176 23:24 – 00:15 Kollbrunn – Bülach - 51 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Kollbrunn a Bulach