Troba un tren des de Küsnacht ZH a Benken ZH

Trens de Küsnacht ZH a Benken ZH

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Küsnacht ZH a Benken ZH .

La ruta de Küsnacht ZH a Benken ZH és duta a terme a diari per 31 trens que surten de a l'estació de Küsnacht ZH i arriben a a l'estació de Benken ZH, Dorf.
És possible comprar un bitllet de tren per un preu mig de 8€.
La durada mitjana del viatge és de 1 h 33 min. El primer tren surt a les 08:01. L'últim és a les 23:31.


Preu mitjà: 8€

Millor preu: 8€

Durada del viatge: 1 h 33 min

31 connexions per dia
Primera sortida: 08:01
Última sortida: 23:31

Estacions de sortida

  • Küsnacht ZH

Estacions de destí

  • Benken ZH, Dorf

SbbSbb S-bahn 19664 S-bahn 19265 S-bahn 20364 Bus 63026 17:01 – 18:07 Küsnacht ZH – Benken ZH, Dorf - 1 h 6 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 19664 S-bahn 19265 S-bahn 20364 Bus 63026 17:01 – 18:07 Küsnacht ZH – Benken ZH, Dorf - 1 h 6 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 18678 Interregio 2135 S-bahn 20378 Bus 62133 20:17 – 21:39 Küsnacht ZH – Benken ZH, Dorf - 1 h 22 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 19684 Regio 2141 S-bahn 20386 Bus 62137 22:01 – 23:39 Küsnacht ZH – Benken ZH, Dorf - 1 h 38 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 19690 Regioexpress 4944 Bus 63003 23:31 – 05:50 Küsnacht ZH – Benken ZH, Dorf - 6 h 19 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Küsnacht ZH a Benken ZH