Troba un tren des de Küttigen a Jonen

Trens de Küttigen a Jonen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Küttigen a Jonen .


Preu del bitllet Küttigen - Jonen cada dia


SbbSbb Bus 1 Interregio 2269 S-bahn 8647 Niederflur-bus 24530 S-bahn 21525 11:56 – 13:26 Küttigen, Post – Jonen, Post - 1 h 30 min 4 canvis SbbSbb Bus 1 S-bahn 8555 Niederflur-bus 24540 Niederflur-bus 21535 14:26 – 15:56 Küttigen, Post – Jonen, Post - 1 h 30 min 3 canvis SbbSbb Bus 1 Interregio 2275 S-bahn 8659 S-bahn 24542 Niederflur-bus 21537 14:56 – 16:26 Küttigen, Post – Jonen, Post - 1 h 30 min 4 canvis SbbSbb Bus 1 Interregio 2279 S-bahn 8667 Niederflur-bus 24550 Niederflur-bus 21545 16:56 – 18:26 Küttigen, Post – Jonen, Post - 1 h 30 min 4 canvis SbbSbb Bus 1 S-bahn 8583 S-bahn 589 Bus 31103 21:28 – 23:03 Küttigen, Post – Jonen, Post - 1 h 35 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Küttigen a Jonen