• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de L'Hospitalet de Llobregat a Girona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Girona

Trens de L'Hospitalet de Llobregat a Girona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens L'Hospitalet de Llobregat a Girona .

La ruta de L'Hospitalet de Llobregat a Girona és duta a terme a diari per 8 trens que surten de a l'estació de L'HOSPITALET DE LLOBREGAT i arriben a en les estacions de GIRONA.

La durada mitjana del viatge és de 2 h 19 min. El primer tren surt a les 07:08. L'últim és a les 21:34.

Detalls del viatge

Millor preu 9,10 €
Durada del viatge 2 h 19 min
Connexions per dia 8
Primera sortida 07:08
Última sortida 21:34
Distància 92 km
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 18 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
08:08 - 10:26
9,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 19 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
09:38 - 11:57
9,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 18 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
11:38 - 13:56
9,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 19 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
13:38 - 15:57
9,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 18 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
15:38 - 17:56
9,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 19 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
17:38 - 19:57
9,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 18 min
L'HOSPITALET DE LLOBREGAT - GIRONA
19:38 - 21:56
9,10 €

Estacions de sortida

L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

Estacions de destí

GIRONA
Logo