Troba un tren des de Laubisser a Felsenegg

Trens de Laubisser a Felsenegg

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Laubisser a Felsenegg .

La ruta de Laubisser a Felsenegg és duta a terme a diari per 19 trens que surten de a l'estació de Watt, Laubisser i arriben a a l'estació de Felsenegg.
És possible comprar un bitllet de tren per un preu mig de 5€.
La durada mitjana del viatge és de 1 h 10 min. El primer tren surt a les 06:59. L'últim és a les 19:33.


Preu mitjà: 5€

Millor preu: 5€

Durada del viatge: 1 h 10 min

19 connexions per dia
Primera sortida: 06:59
Última sortida: 19:33

Estacions de sortida

  • Watt, Laubisser

Estacions de destí

  • Felsenegg

SbbSbb Regio 451 S-bahn 18625 S-bahn 24443 Niederflur-bus 26001 06:59 – 08:10 Watt, Laubisser – Felsenegg - 1 h 11 min 3 canvis SbbSbb 07:29 – 08:40 Watt, Laubisser – Felsenegg 4,99 € 1 h 11 min SbbSbb Regio 451 S-bahn 18665 S-bahn 24563 Luftseilbahn laf 26081 17:00 – 18:10 Watt, Laubisser – Felsenegg 4,99 € 1 h 10 min 3 canvis SbbSbb Regio 451 S-bahn 18667 Niederflur-bus 24569 Luftseilbahn laf 26085 17:30 – 18:40 Watt, Laubisser – Felsenegg 4,99 € 1 h 10 min 3 canvis SbbSbb Regio 451 S-bahn 18673 S-bahn 24587 Luftseilbahn laf 26097 19:00 – 20:10 Watt, Laubisser – Felsenegg 4,99 € 1 h 10 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Laubisser a Felsenegg