Troba un tren des de Lendikon a Beggingen

Trens de Lendikon a Beggingen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lendikon a Beggingen .


Preu del bitllet Lendikon - Beggingen cada dia


SbbSbb Bus 640 S-bahn 18340 Interregio 2818 Standseilbahn 21 10:44 – 12:55 Lendikon – Beggingen, Dorf - 2 h 11 min 3 canvis SbbSbb Bus 640 Niederflur-bus 83219 S-bahn 20658 S-bahn 20454 Standseilbahn 21 14:44 – 16:25 Lendikon – Beggingen, Dorf - 1 h 41 min 4 canvis SbbSbb Bus 640 S-bahn 18364 Interregio 2830 Standseilbahn 21 16:44 – 18:55 Lendikon – Beggingen, Dorf - 2 h 11 min 3 canvis SbbSbb Bus 640 S-bahn 19968 S-bahn 20466 Standseilbahn 21 17:14 – 19:25 Lendikon – Beggingen, Dorf - 2 h 11 min 3 canvis SbbSbb Bus 640 S-bahn 19976 S-bahn 20474 Standseilbahn 21 19:14 – 21:26 Lendikon – Beggingen, Dorf - 2 h 12 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Lendikon a Beggingen