Troba un tren des de Leuggern a Suhr

Trens de Leuggern a Suhr

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Leuggern a Suhr .


Preu del bitllet Leuggern - Suhr cada dia


SbbSbb 07:58 – 09:31 Leuggern, Turnhalle – Suhr 13 € 1 h 33 min SbbSbb Bus 14923 Bus 35054 Bus 35058 Bus 1 Bus 229 10:58 – 12:31 Leuggern, Turnhalle – Suhr - 1 h 33 min 4 canvis SbbSbb Bus 14947 Bus 35108 Bus 35112 Bus 153 16:58 – 18:45 Leuggern, Turnhalle – Suhr - 1 h 47 min 3 canvis SbbSbb Bus 14955 Bus 35128 Bus 35132 Bus 161 18:58 – 20:45 Leuggern, Turnhalle – Suhr - 1 h 47 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 14961 Bus 35134 Bus 35138 Railjet 165 19:58 – 21:45 Leuggern, Turnhalle – Suhr - 1 h 47 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Leuggern a Suhr