Troba un tren des de Limberg a Pfaeffikon

Trens de Limberg a Pfaeffikon

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Limberg a Pfaeffikon .


Preu del bitllet Limberg - Pfaeffikon cada dia


SbbSbb Interregio 2115 Bus 21014 Niederflur-bus 908 Bus 79026 Intercity-bus 42231 Regioexpress 5083 08:30 – 18:39 Limberg-Maissau – Pfäffikon SZ - 10 h 9 min 5 canvis SbbSbb Interregio 2117 S-bahn 21022 Regio 62 Intercity-bus 42233 S-bahn 19581 Niederflur-bus 83071 10:30 – 21:51 Limberg-Maissau – Pfäffikon ZH, Bahnhof - 11 h 21 min 5 canvis SbbSbb Interregio 2117 S-bahn 21022 Bus 912 Bus 79032 Eurocity 192 Voralpen-express 2590 10:30 – 21:01 Limberg-Maissau – Pfäffikon SZ - 10 h 31 min 5 canvis SbbSbb Schnellzug 2119 S-bahn 21030 Bus 1918 Regio 166 Regioexpress 5086 12:30 – 21:17 Limberg-Maissau – Pfäffikon SZ - 8 h 47 min 4 canvis SbbSbb Bus 2123 S-bahn 21038 Regioexpress 1900 S-bahn 168 Regioexpress 5090 14:30 – 23:17 Limberg-Maissau – Pfäffikon SZ - 8 h 47 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Limberg a Pfaeffikon