• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Madrid a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

DriiveMe

Ajudeu les empreses de lloguer a moure cotxes i obteniu 1€ de lloguer (sense càrrecs ocults)

Trens de Madrid a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Madrid a Barcelona .

La ruta de Madrid a Barcelona és duta a terme a diari per 13 trens que surten de des de les estacions de Madrid Chamartín, Madrid-Puerta De Atocha, Madrid Atocha, Madrid Atocha Train Station, MADRID-CHAMARTIN, Bahnhof Madrid Atocha, Madrid Chamartín Train Station, Stazione di Madrid Chamartín, Madrid-Atocha, Madrid Chamartín railway station i arriben a en les estacions de Barcelona Sants, Barcelona Sants Train Station, BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA, BARCELONA-SANTS, BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA, Stazione di Barcellona Sants, Barcelona Sants railway station.

La durada mitjana del viatge és de 4 h 15 min. El primer tren surt a les 08:30. L'últim és a les 19:40.

Madrid a Barcelona per tren

Millor preu 7 €
Durada del viatge 5 h 41 min
Connexions per dia 8
Primera sortida 06:30
Última sortida 19:40
Distància 504 km

Preu del bitllet Madrid - Barcelona cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
41 €
29 €
37 €
60 €
52 €
18 €
18 €
36,97 €
36,97 €
36,97 €
36,97 €
36,97 €
36,97 €
36,97 €
19,99 €
44,27 €
21,99 €
62,85 €
43,99 €
19,99 €
21,99 €
1 €
25 €
39 €
23 €
26 €
Més
44 €

Resum de la ruta per train

Connexions
18
Transportistes
8
Preu mínim
7 €
Preu màxim
216 €
Avlo-logo
Avlo
Durada: 2 h 45 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
10:30 - 13:15
18 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 16 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
20:40 - 23:56
27 €
Avlo-logo
Avlo
Durada: 2 h 30 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
06:20 - 08:50
29 €
OUIGO-logo
OUIGO
Durada: 2 h 30 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
07:05 - 09:35
31 €
OUIGO-logo
OUIGO
Durada: 2 h 45 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
14:10 - 16:55
31 €
OUIGO-logo
OUIGO
Durada: 2 h 45 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
21:00 - 23:45
31 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 50 min
Madrid-Atocha - Barcelona Sants railway station
06:30 - 09:20
34 €