• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Madrid a Miranda de Ebro

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Miranda de Ebro

Trens de Madrid a Miranda de Ebro

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Madrid a Miranda de Ebro .

La ruta de Madrid a Miranda de Ebro és duta a terme a diari per 4 trens que surten de des de les estacions de MADRID-PUERTA DE ATOCHA, Madrid Chamartín, MADRID-PRÍNCIPE PIO, MADRID-CHAMARTIN-CLARA CAMPOAMOR, Madrid Príncipe Pío, MADRID-CHAMARTIN i arriben a en les estacions de MIRANDA DE EBRO.

La durada mitjana del viatge és de 4 h 27 min. El primer tren surt a les 11:07. L'últim és a les 18:05.

Madrid a Miranda de Ebro per tren

Millor preu 24,55 €
Durada del viatge 4 h 27 min
Connexions per dia 4
Primera sortida 11:07
Última sortida 18:05
Distància 260 km

Preu del bitllet Madrid - Miranda de Ebro cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
Més
29,37 €
Més
29,37 €
Més
Més
Més
Més
19 €
Més
20 €
Més
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
4
Transportistes
2
Preu mínim
24,55 €
Preu màxim
71,60 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 11 min
MADRID-PRÍNCIPE PIO - MIRANDA DE EBRO
11:07 - 16:18
41,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 14 min
MADRID-PRÍNCIPE PIO - MIRANDA DE EBRO
14:26 - 19:40
41,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 4 h 3 min
MADRID-CHAMARTIN - MIRANDA DE EBRO
12:15 - 16:18
43,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 4 h 55 min
MADRID-PUERTA DE ATOCHA - MIRANDA DE EBRO
16:34 - 21:29
48,10 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 24 min
MADRID-CHAMARTIN - MIRANDA DE EBRO
18:05 - 21:29
48,10 €