Troba un tren des de Maur, Zurich a Winterthur

Trens de Maur, Zurich a Winterthur

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Maur, Zurich a Winterthur .


Preu del bitllet Maur, Zurich - Winterthur cada dia


SbbSbb Bus 743 S-bahn 19279 20:31 – 21:09 Maur, Dorf – Winterthur - 38 min 1 canvi SbbSbb Intercity 701 Bus 15 S-bahn 19283 21:17 – 22:09 Maur, Dorf – Winterthur - 52 min 2 canvis SbbSbb Intercity 701 Bus 15 S-bahn 19283 21:17 – 22:09 Maur, Dorf – Winterthur - 52 min 2 canvis SbbSbb Intercity 701 Bus 15 S-bahn 19287 22:17 – 23:09 Maur, Dorf – Winterthur - 52 min 2 canvis SbbSbb Intercity 701 Bus 15 S-bahn 19261 22:17 – 23:09 Maur, Dorf – Winterthur - 52 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Maur, Zurich a Winterthur