• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Múrcia a Madrid

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Madrid

Trens de Múrcia a Madrid

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Múrcia a Madrid .

La ruta de Múrcia a Madrid és duta a terme a diari per 5 trens que surten de des de les estacions de Murcia Railway Station, Murcia Del Carmen, VILLENA, MURCIA, Murcia Train Station i arriben a en les estacions de チャマルティン駅, Madrid Atocha Cercanias, Madrid-Puerta de Atocha, アトーチャ駅, MADRID - ATOCHA CERCANÍAS, MADRID-CHAMARTIN-CLARA CAMPOAMOR, Madrid Atocha Train Station, Madrid-Atocha.

La durada mitjana del viatge és de 5 h 26 min. El primer tren surt a les 11:16. L'últim és a les 17:16.

Múrcia a Madrid per tren

Millor preu 25 €
Durada del viatge 5 h 46 min
Connexions per dia 7
Primera sortida 09:30
Última sortida 17:16
Distància 349 km

Preu del bitllet Múrcia - Madrid cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
39 €
62 €
Més
42 €
Més
31 €
25 €
34,52 €
34,52 €
Més
34,52 €
Més
34,52 €
34,52 €
Més
19 €
Més
19 €
Més
15 €
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
3
Transportistes
2
Preu mínim
24,90 €
Preu màxim
133 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 30 min
Murcia Railway Station - Madrid-Atocha
17:16 - 22:46
89 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 40 min
Murcia Railway Station - Madrid-Atocha
09:30 - 15:10
97 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 4 h 33 min
Murcia Railway Station - Madrid-Atocha
13:47 - 18:20
97 €