Troba un tren des de Niederhasli a Affoltern am Albis

Trens de Niederhasli a Affoltern am Albis

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Niederhasli a Affoltern am Albis .


Preu del bitllet Niederhasli - Affoltern am Albis cada dia


SbbSbb S-bahn 19563 S-bahn 18562 16:17 – 17:07 Niederhasli – Affoltern Am Albis - 50 min 1 canvi SbbSbb 17:17 – 18:07 Niederhasli – Affoltern Am Albis 7,30 € 50 min SbbSbb S-bahn 19579 S-bahn 18578 20:17 – 21:07 Niederhasli – Affoltern Am Albis - 50 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 19581 S-bahn 18580 20:47 – 21:37 Niederhasli – Affoltern Am Albis - 50 min 1 canvi SbbSbb 21:17 – 22:07 Niederhasli – Affoltern Am Albis - 50 min
Reviseu tots els trens de Niederhasli a Affoltern am Albis