Troba un tren des de Pfaeffikon a Benken SG

Trens de Pfaeffikon a Benken SG

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Pfaeffikon a Benken SG .


Preu del bitllet Pfaeffikon - Benken SG cada dia


SbbSbb 13:54 – 14:23 Pfäffikon SZ – Benken SG, Schönau - 29 min SbbSbb 16:54 – 17:23 Pfäffikon SZ – Benken SG, Schönau - 29 min SbbSbb S-bahn 18365 S-bahn 18565 Voralpen-express 2585 Niederflur-bus 63032 17:34 – 18:23 Pfäffikon ZH – Benken SG, Schönau - 49 min 3 canvis SbbSbb 17:41 – 18:10 Pfäffikon SZ – Benken SG - 29 min SbbSbb S-bahn 18379 S-bahn 18579 S-bahn 23677 21:04 – 21:48 Pfäffikon ZH – Benken SG - 44 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Pfaeffikon a Benken SG