• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Vilanova a Sabadell

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Sabadell

Trens de Vilanova a Sabadell

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Vilanova a Sabadell .

La ruta de Vilanova a Sabadell és duta a terme a diari per 0 trens que surten de a l'estació de VILANOVA I LA GELTRU i arriben a en les estacions de SABADELL CENTRE, SABADELL NORD, SABADELL SUD.

La durada mitjana del viatge és de . El primer tren surt a les .

Vilanova a Sabadell per tren

Distància 48 km

Preu del bitllet Vilanova - Sabadell cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
4 €
Més
Més
Més
Més
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 45 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL CENTRE
05:45 - 07:30
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 48 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL NORD
05:45 - 07:33
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 2 h 29 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL SUD
05:45 - 08:14
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 41 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL SUD
05:45 - 07:26
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 2 h 36 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL NORD
05:45 - 08:21
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 2 h 33 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL CENTRE
05:45 - 08:18
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 57 min
VILANOVA I LA GELTRU - SABADELL CENTRE
07:21 - 09:18