• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Vitòria a Bilbao

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Bilbao

Trens de Vitòria a Bilbao

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Vitòria a Bilbao .

La ruta de Vitòria a Bilbao és duta a terme a diari per 0 trens que surten de a l'estació de Vitoria-Gasteiz i arriben a en les estacions de Bilbao-Abando.

La durada mitjana del viatge és de . El primer tren surt a les .

Vitòria a Bilbao per tren

Distància 50 km

Preu del bitllet Vitòria - Bilbao cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
4 €
Més
4 €
Més
6 €
Més
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Renfe-logo
Renfe
Durada: 4 h 14 min
Vitoria-Gasteiz - Bilbao-Abando
11:50 - 16:04
20,75 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 23 min
Vitoria-Gasteiz - Bilbao-Abando
19:53 - 23:16
20,75 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 31 min
Vitoria-Gasteiz - Bilbao-Abando
12:33 - 16:04
29,40 €