Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un vol des de Barcelona a Lieja Starting from 71,73 €

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Vol

Avui

Descobreix
Per Vol

Demà

Descobreix
Per Vol

2 Dies

Descobreix
Ofertes Black Friday
Estalvia un 30% o més fins a l'01/12/2021.
Mira ofertes

Vàlid per a reserves fetes fins a l’1 de desembre del 2021 a les 9:00 (UTC+1). S'apliquen altres condicions promocionals.

Vols de Barcelona a Lieja

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els vols Barcelona a Lieja .

La ruta de Barcelona a Lieja és duta a terme a diari per 35 vols que surten de des de l'aeroport a Barcelona-El Prat i arriben a als aeroports a Bierset.

La durada mitja del viatge és de 18 h 43 min. El primer vol surt a les 06:15. L'últim és a les 22:45.

Barcelona a Lieja per vol

Millor preu 71,73 €
Durada del viatge 18 h 43 min
Connexions per dia 35
Primera sortida 06:15
Última sortida 22:45
Distància 1.061 km

Resum de la ruta per Vol

Connexions
35
Transportistes
1
Preu mínim
71,73 €
Preu màxim
595,38 €

Barcelona - Lieja

Mensual

Els millors preus del mes

Ryanair-logo
Ryanair
1 canvi
Durada: 12 h 5 min
Barcelona-El Prat - Bierset
08:10 - 20:15
71,73 €
Ryanair-logo
Ryanair
1 canvi
Durada: 4 h 45 min
Barcelona-El Prat - Bierset
15:30 - 20:15
71,73 €
Air Europa-logo
Air Europa
1 canvi
Durada: 11 h 35 min
Barcelona-El Prat - Bierset
08:40 - 20:15
81,98 €
Air Europa-logo
Air Europa
1 canvi
Durada: 4 h 45 min
Barcelona-El Prat - Bierset
15:30 - 20:15
81,98 €
Vueling-logo
Vueling
1 canvi
Durada: 13 h 45 min
Barcelona-El Prat - Bierset
06:30 - 20:15
90,52 €
Vueling-logo
Vueling
1 canvi
Durada: 13 h 10 min
Barcelona-El Prat - Bierset
07:05 - 20:15
90,52 €
Air Europa-logo
Air Europa
1 canvi
Durada: 8 h 20 min
Barcelona-El Prat - Bierset
11:55 - 20:15
93,09 €

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback