Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un vol des de Lieja a Madrid

Starting from
74,91 €
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Vol

Avui

Descobreix
Per Vol

Demà

Descobreix
Per Vol

2 Dies

Descobreix
Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Madrid

Descobreix

Vols de Lieja a Madrid

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els vols Lieja a Madrid .

La ruta de Lieja a Madrid és duta a terme a diari per 26 vols que surten de des de l'aeroport a Bierset i arriben a als aeroports a Barajas.

La durada mitja del viatge és de 17 h 9 min. El primer vol surt a les 06:05. L'últim és a les 06:00.

Lieja a Madrid per vol

Millor preu 74,91 €
Durada del viatge 17 h 9 min
Connexions per dia 26
Primera sortida 06:05
Última sortida 06:00
Distància 1.344 km

Resum de la ruta per Vol

Connexions
26
Transportistes
1
Preu mínim
74,91 €
Preu màxim
671,33 €

Lieja - Madrid

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Autobús

73,98 €

Data
Dissabte 14 Gener 2022
BlaBlaCar Bus-logo
Liège Train Station Guillemins Rue Varin - Madrid South Bus Station
01:05 - 10:30
BlaBlaCar Bus
33h 25min
1 canvis
CO2: 43kg
Més barat
Per Vol

74,91 €

Data
Dijous 19 Gener 2022
TUI Fly Belgium-logo
Bierset - Barajas
06:00 - 22:45
TUI Fly Belgium
16h 45min
1 canvis
CO2: 270.1kg
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
1 canvi
Durada: 16 h 45 min
Bierset - Barajas
06:00 - 22:45
74,91 €
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
2 canvis
Durada: 15 h 40 min
Bierset - Barajas
06:00 - 21:40
93,42 €
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
1 canvi
Durada: 7 h 20 min
Bierset - Barajas
06:00 - 13:20
101,35 €
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
2 canvis
Durada: 8 h 45 min
Bierset - Barajas
06:00 - 14:45
111,05 €
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
2 canvis
Durada: 12 h 50 min
Bierset - Barajas
06:00 - 18:50
111,05 €
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
1 canvi
Durada: 15 h 35 min
Bierset - Barajas
06:00 - 21:35
115,45 €
TUI Fly Belgium-logo
TUI Fly Belgium
1 canvi
Durada: 9 h
Bierset - Barajas
06:00 - 15:00
183,31 €

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dies
:
14
:
35
:
33