• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un vol des de Rzeszów a Cracòvia

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Vol

Avui

Per Vol

Demà

Per Vol

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Cracòvia

Detalls del viatge

Distància 147 km

Vols de Rzeszów a Cracòvia

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els vols Rzeszów a Cracòvia .

La ruta de Rzeszów a Cracòvia és duta a terme a diari per 0 vols que surten de des de l'aeroport a Jasionka i arriben a als aeroports a J. Paul II Balice.

La durada mitja del viatge és de . El primer vol surt a les .

Aeroports de sortida

Jasionka

Aeroports de destí

J. Paul II Balice

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
42.18kg
Tren
2.072kg
Autobús
10.064kg
Cotxe
7.252kg

Preu del bitllet Rzeszów - Cracòvia cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
6,40 €
Més
Més
Més
Més
Més
6 €
3,49 €
Més
Més
Més
4,58 €
3,49 €
2,49 €
3,25 €
Més
Més
Més
Més
Més
Més
LOT-logo
LOT
Durada: 23 h 20 min
Jasionka - J. Paul II Balice
09:05 - 08:25
77,60 €
LOT-logo
LOT
Durada: 17 h 25 min
Jasionka - J. Paul II Balice
15:00 - 08:25
77,60 €
LOT-logo
LOT
Durada: 23 h 25 min
Jasionka - J. Paul II Balice
15:00 - 14:25
77,60 €
LOT-logo
LOT
Durada: 20 h 35 min
Jasionka - J. Paul II Balice
15:00 - 11:35
77,60 €
LOT-logo
LOT
Durada: 21 h 40 min
Jasionka - J. Paul II Balice
16:45 - 14:25
77,60 €
LOT-logo
LOT
Durada: 24 h 40 min
Jasionka - J. Paul II Balice
16:45 - 17:25
77,60 €
LOT-logo
LOT
Durada: 18 h 50 min
Jasionka - J. Paul II Balice
16:45 - 11:35
77,60 €

Logo