Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un vol des de Sarajevo a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Vol

Avui

Descobreix
Per Vol

Demà

Descobreix
Per Vol

2 Dies

Descobreix
Ofertes Black Friday
Estalvia un 30% o més fins a l'01/12/2021.
Mira ofertes

Vàlid per a reserves fetes fins a l’1 de desembre del 2021 a les 9:00 (UTC+1). S'apliquen altres condicions promocionals.

Vols de Sarajevo a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els vols Sarajevo a Barcelona .

La ruta de Sarajevo a Barcelona és duta a terme a diari per 0 vols que surten de des de l'aeroport a Butmir i arriben a als aeroports a Barcelona-El Prat.

La durada mitja del viatge és de . El primer vol surt a les .

Sarajevo a Barcelona per vol

Distància 1.351 km

Resum de la ruta per Vol

Connexions
-
Transportistes
17
Preu mínim
-
Preu màxim
-

Sarajevo - Barcelona

Mensual

Els millors preus del mes

Eurowings-logo
Eurowings
1 canvi
Durada: 22 h 5 min
Butmir - Barcelona-El Prat
21:45 - 19:50
165,10 €
Eurowings-logo
Eurowings
1 canvi
Durada: 18 h 30 min
Butmir - Barcelona-El Prat
21:45 - 16:15
174,22 €
Eurowings-logo
Eurowings
1 canvi
Durada: 17 h 5 min
Butmir - Barcelona-El Prat
21:45 - 14:50
179,69 €
Air Serbia-logo
Air Serbia
1 canvi
Durada: 4 h 25 min
Butmir - Barcelona-El Prat
15:15 - 19:40
183,98 €
Turkish Airlines-logo
Turkish Airlines
1 canvi
Durada: 8 h 25 min
Butmir - Barcelona-El Prat
09:05 - 17:30
185,37 €
Turkish Airlines-logo
Turkish Airlines
1 canvi
Durada: 27 h 10 min
Butmir - Barcelona-El Prat
14:20 - 17:30
185,37 €
Turkish Airlines-logo
Turkish Airlines
1 canvi
Durada: 26 h 5 min
Butmir - Barcelona-El Prat
21:00 - 23:05
185,37 €

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback