Troba un tren des de Aarau a Klingnau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aarau a Klingnau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aarau a Klingnau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aarau - Klingnau.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 8953
S-bahn 8750

13:58

Aarau

13:58 14:39

14:39

Klingnau

41 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 8963
S-bahn 20760

16:34

Aarau

16:34 17:09

17:09

Klingnau

35 min

 

Sbb - 1 canvi
Regioexpress 4787
S-bahn 8778

20:47

Aarau

20:47 21:39

21:39

Klingnau

52 min

 

Sbb - 1 canvi
Regioexpress 4791
S-bahn 8786

22:47

Aarau

22:47 23:39

23:39

Klingnau

52 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 8991
S-bahn 8788

23:34

Aarau

23:34 00:09

00:09

Klingnau

35 min

 

Reviseu tots els trens de Aarau a Klingnau