Troba un tren des de Aarau a Wislikofen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aarau a Wislikofen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aarau a Wislikofen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aarau - Wislikofen.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 2161
Bus 35411

07:15

Aarau

07:15 08:15

08:15

Wislikofen, Dorf

1 h

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8943
S-bahn 20740
S-bahn 19849
Bus 35440

11:34

Aarau

11:34 12:44

12:44

Wislikofen, Dorf

1 h 10 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8943
Interregio 1969
Bus 35431

11:34

Aarau

11:34 12:45

12:45

Wislikofen, Dorf

1 h 11 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 2187
Bus 35471

20:15

Aarau

20:15 21:15

21:15

Wislikofen, Dorf

1 h

 

Sbb - 1 canvi
Interregio 2191
Bus 35475

22:15

Aarau

22:15 23:15

23:15

Wislikofen, Dorf

1 h

 

Reviseu tots els trens de Aarau a Wislikofen