Troba un tren des de Aegert a Hinteregg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aegert a Hinteregg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aegert a Hinteregg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aegert - Hinteregg.



Des de A Durada
Sbb

12:06

Dietlikon, Aegert

12:06 13:02

13:02

Hinteregg

56 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 748
S-bahn 18947
Niederflur-bus 501
Bus 218

12:50

Dietlikon, Aegert

12:50 14:07

14:07

Hinteregg

1 h 17 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 748
S-bahn 18348
S-bahn 215

13:06

Dietlikon, Aegert

13:06 14:17

14:17

Hinteregg

1 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 748
S-bahn 18354
S-bahn 18555
Bus 484
S-bahn 18s 630

14:36

Dietlikon, Aegert

14:36 15:37

15:37

Hinteregg

1 h 1 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 748
S-bahn 18356
Niederflur-bus 231

15:06

Dietlikon, Aegert

15:06 16:17

16:17

Hinteregg

1 h 11 min

 

Reviseu tots els trens de Aegert a Hinteregg