Troba un tren des de Aesch a Dietikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aesch a Dietikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aesch a Dietikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aesch - Dietikon.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 11
Intercity 761
Interregio 2062

06:32

Aesch BL, Dorf

06:32 08:21

08:21

Dietikon

1 h 49 min

 

21 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 11
Niederflur-bus 3
Interregio 2064

07:32

Aesch BL, Dorf

07:32 09:21

09:21

Dietikon

1 h 49 min

 

21 €

Sbb - 4 canvis
Bus 68110
S-bahn 17379
Intercity 1091
Interregio 2191
S-bahn 18389

21:04

Aesch BL, Dorf (Bus)

21:04 22:43

22:43

Dietikon

1 h 39 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 11
Intercity 1097
S-bahn 2193
S-bahn 18393

21:47

Aesch BL, Dorf

21:47 23:43

23:43

Dietikon

1 h 56 min

 

19 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 11
Interregio 2291
S-bahn 18390

22:02

Aesch BL, Dorf

22:02 00:14

00:14

Dietikon

2 h 12 min

 

Reviseu tots els trens de Aesch a Dietikon