Troba un tren des de Angelrain a Hallau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Angelrain a Hallau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Angelrain a Hallau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Angelrain - Hallau.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 393
Regioexpress 4813
Interregio 2814
S-bahn 87752

08:49

Lenzburg, Angelrain

08:49 10:33

10:33

Wilchingen-Hallau

1 h 44 min

 

20 €

Sbb - 3 canvis
Bus 392
Interregio 2267
Regioexpress 4920
S-bahn 17466

11:15

Lenzburg, Angelrain

11:15 13:03

13:03

Wilchingen-Hallau

1 h 48 min

 

20 €

Sbb - 3 canvis
Bus 392
Regioexpress 4821
Interregio 2822
S-bahn 87760

12:50

Lenzburg, Angelrain

12:50 14:33

14:33

Wilchingen-Hallau

1 h 43 min

 

20 €

Sbb - 3 canvis
Bus 392
Regioexpress 4835
Regioexpress 2836
S-bahn 87786

19:50

Lenzburg, Angelrain

19:50 21:33

21:33

Wilchingen-Hallau

1 h 43 min

 

20 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 381
Interregio 2289
Regioexpress 4942
S-bahn 17488

22:01

Lenzburg, Angelrain

22:01 00:03

00:03

Wilchingen-Hallau

2 h 2 min

 

20 €

Reviseu tots els trens de Angelrain a Hallau