Troba un tren des de Bad Zurzach a Jonen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bad Zurzach a Jonen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bad Zurzach a Jonen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bad Zurzach - Jonen.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Intercityexpress 201
S-bahn 8737
Bus 32219
Bus 31029
S-bahn 21525

08:45

Bad Zurzach, Uf Raine

08:45 10:56

10:56

Jonen, Post

2 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 207
S-bahn 8749
S-bahn 19249
Bus 314
Niederflur-bus 21537

11:45

Bad Zurzach, Uf Raine

11:45 13:56

13:56

Jonen, Post

2 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
Intercity 209
S-bahn 8753
Bus 32235
Bus 31059
Niederflur-bus 21541

12:45

Bad Zurzach, Uf Raine

12:45 14:56

14:56

Jonen, Post

2 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 211
S-bahn 8757
Bus 32239
Bus 31065
Niederflur-bus 21545

13:45

Bad Zurzach, Uf Raine

13:45 15:56

15:56

Jonen, Post

2 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 215
S-bahn 8765
S-bahn 19265
Bus 314
Niederflur-bus 21553

15:45

Bad Zurzach, Uf Raine

15:45 17:56

17:56

Jonen, Post

2 h 11 min

 

Reviseu tots els trens de Bad Zurzach a Jonen