Troba un tren des de Benzenschwil a Künten

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Benzenschwil a Künten

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Benzenschwil a Künten .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Benzenschwil - Künten.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 8578
Intercity 585
Bus 32276

20:33

Benzenschwil

20:33 22:04

22:04

Künten, Post

1 h 31 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8578
Intercity 585
Bus 32276

20:33

Benzenschwil

20:33 22:04

22:04

Künten, Post

1 h 31 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8582
S-bahn 589
Bus 32278

21:33

Benzenschwil

21:33 23:04

23:04

Künten, Post

1 h 31 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8582
Taxi 34593
Bus 32130
Bus 32279

21:33

Benzenschwil

21:33 22:51

22:51

Künten, Post

1 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8590
Niederflur-bus 599
Bus 32202

23:49

Benzenschwil

23:49 05:34

05:34

Künten, Post

5 h 45 min

 

Reviseu tots els trens de Benzenschwil a Künten