Troba un tren des de Betschwanden a Intschi

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Betschwanden a Intschi

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Betschwanden a Intschi .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Betschwanden - Intschi.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 20536
Voralpen-express 2568
Interregio 2417
Luftseilbahn 48

08:48

Diesbach-Betschwanden

08:48 11:42

11:42

Intschi, Seilbahn

2 h 54 min

 

21 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 20540
Voralpen-express 2570
Interregio 2319
Eurocity 56

09:48

Diesbach-Betschwanden

09:48 12:42

12:42

Intschi, Seilbahn

2 h 54 min

 

21 €

Sbb - 6 canvis
Bus 93678
S-bahn 23678
Regioexpress 5084
Interregio 2679
S-bahn 21279
Bus 130
Niederflur-bus 132

19:06

Betschwanden, Schulhaus

19:06 22:42

22:42

Intschi, Seilbahn

3 h 36 min

 

22 €

Sbb - 4 canvis
S-bahn 23690
Regioexpress 5090
Interregio 2691
S-bahn 21395
Regio 146

22:16

Diesbach-Betschwanden

22:16 02:44

02:44

Intschi, Seilbahn

4 h 28 min

 

29 €

Sbb - 4 canvis
S-bahn 23690
Regioexpress 5090
Interregio 2691
S-bahn 21395
Regio 146

22:16

Diesbach-Betschwanden

22:16 02:44

02:44

Intschi, Seilbahn

4 h 28 min

 

29 €

Reviseu tots els trens de Betschwanden a Intschi