Troba un tren des de Döttingen AG a Dielsdorf

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Döttingen AG a Dielsdorf

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Döttingen AG a Dielsdorf .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Döttingen AG - Dielsdorf.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 35516
Bus 35518
S-bahn 19531

07:22

Döttingen, Bahnhof

07:22 08:14

08:14

Dielsdorf

52 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19931
S-bahn 19530

08:08

Döttingen

08:08 09:15

09:15

Dielsdorf

1 h 7 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8749
Bus 35435
S-bahn 19551

12:19

Döttingen

12:19 13:14

13:14

Dielsdorf

55 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8793
S-bahn 2193
S-bahn 18992
S-bahn 19592

23:19

Döttingen

23:19 00:34

00:34

Dielsdorf

1 h 15 min

 

Sbb - 2 canvis
Urban train 20795
Bus 35253
Urban train 19519

23:49

Döttingen

23:49 05:26

05:26

Dielsdorf

5 h 37 min

 

Reviseu tots els trens de Döttingen AG a Dielsdorf