Troba un tren des de Eglisau a Hallau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Eglisau a Hallau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Eglisau a Hallau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Eglisau - Hallau.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18965
Regioexpress 4930
Urban train 17476

16:50

Eglisau

16:50 18:03

18:03

Wilchingen-Hallau

1 h 13 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18977
Regioexpress 4936
S-bahn 17482

19:50

Eglisau

19:50 21:03

21:03

Wilchingen-Hallau

1 h 13 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18981
Regioexpress 4938
S-bahn 17484

20:50

Eglisau

20:50 22:03

22:03

Wilchingen-Hallau

1 h 13 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18980
S-bahn 87796

21:40

Eglisau

21:40 22:33

22:33

Wilchingen-Hallau

53 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18986
S-bahn 17488

23:10

Eglisau

23:10 00:03

00:03

Wilchingen-Hallau

53 min

 

Reviseu tots els trens de Eglisau a Hallau