Troba un tren des de Felsenegg a Kloten

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Felsenegg a Kloten

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Felsenegg a Kloten .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Felsenegg - Kloten.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 26002
S-bahn 24452
S-bahn 18730

08:05

Felsenegg

08:05 09:05

09:05

Kloten

1 h

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 26022
S-bahn 24482
S-bahn 18740

10:35

Felsenegg

10:35 11:35

11:35

Kloten

1 h

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Low-floor bus 26024
S-bahn 24486
S-bahn 18742

10:50

Felsenegg

10:50 12:05

12:05

Kloten

1 h 15 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Regio 26110
S-bahn 24614
S-bahn 18784

21:35

Felsenegg

21:35 22:35

22:35

Kloten

1 h

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Regio 26114
S-bahn 24622
S-bahn 18788

22:05

Felsenegg

22:05 23:35

23:35

Kloten

1 h 30 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Felsenegg a Kloten