Troba un tren des de Feuerthalen a Bulach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Feuerthalen a Bulach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Feuerthalen a Bulach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Feuerthalen - Bulach.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 63428
Regioexpress 4921

12:04

Feuerthalen, Bahnhof

12:04 12:37

12:37

Bülach

33 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 23856
Niederflur-bus 84721
S-bahn 20353
S-bahn 19852

13:03

Feuerthalen

13:03 14:25

14:25

Bülach

1 h 22 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 63434
S-bahn 18959

14:34

Feuerthalen, Bahnhof

14:34 15:27

15:27

Bülach

53 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 23869
Regioexpress 4937

19:52

Feuerthalen

19:52 20:37

20:37

Bülach

45 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 23873
Regioexpress 4939

20:52

Feuerthalen

20:52 21:37

21:37

Bülach

45 min

 

Reviseu tots els trens de Feuerthalen a Bulach