Troba un tren des de Gibswil a Bulach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Gibswil a Bulach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Gibswil a Bulach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Gibswil - Bulach.



Des de A Durada
Sbb

18:33

Gibswil

18:33 20:02

20:02

Bülach

1 h 29 min

 

2 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 20682
S-bahn 19882

20:24

Gibswil

20:24 21:55

21:55

Bülach

1 h 31 min

 

9 €

Sbb

20:34

Gibswil, Bahnhof

20:34 22:02

22:02

Bülach

1 h 28 min

 

2 €

Sbb - 2 canvis
Bus 9125
S-bahn 20686
S-bahn 19886

21:15

Gibswil, Bahnhof

21:15 22:55

22:55

Bülach

1 h 40 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8148
S-bahn 18590
Urban train 19490
S-bahn 18990

22:34

Gibswil, Bahnhof

22:34 00:02

00:02

Bülach

1 h 28 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Gibswil a Bulach