Troba un tren des de Küsnacht ZH a Felsenegg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Küsnacht ZH a Felsenegg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Küsnacht ZH a Felsenegg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Küsnacht ZH - Felsenegg.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18632
Regionalbahn 24463
Niederflur-bus 26015

08:47

Küsnacht ZH

08:47 09:55

09:55

Felsenegg

1 h 8 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18640
S-bahn 24487
Luftseilbahn laf 26031

10:47

Küsnacht ZH

10:47 11:55

11:55

Felsenegg

1 h 8 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18646
Niederflur-bus 24503
Regio 26041

12:17

Küsnacht ZH

12:17 13:10

13:10

Felsenegg

53 min

 

Sbb

13:17

Küsnacht ZH

13:17 14:10

14:10

Felsenegg

53 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18678
S-bahn 24599
Regionalbahn 26105

20:17

Küsnacht ZH

20:17 21:10

21:10

Felsenegg

53 min

 

Reviseu tots els trens de Küsnacht ZH a Felsenegg