Troba un tren des de Laufelfingen a Eich

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Laufelfingen a Eich

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Laufelfingen a Eich .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Laufelfingen - Eich.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 17932
Interregio 2483
Bus 80114

18:11

Läufelfingen

18:11 19:27

19:27

Eich, Dorf

1 h 16 min

 

14 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17936
Interregio 2487
Bus 80130

20:11

Läufelfingen

20:11 21:27

21:27

Eich, Dorf

1 h 16 min

 

14 €

Sbb

20:43

Läufelfingen

20:43 21:53

21:53

Eich, Dorf

1 h 10 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17938
Interregio 2489
Bus 80138

21:11

Läufelfingen

21:11 22:27

22:27

Eich, Dorf

1 h 16 min

 

14 €

Sbb - 2 canvis
Urban train 17939
Regioexpress 4741
Bus 84143

21:43

Läufelfingen

21:43 22:53

22:53

Eich, Dorf

1 h 10 min

 

12 €

Reviseu tots els trens de Laufelfingen a Eich