Troba un tren des de Lendikon a Beggingen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lendikon a Beggingen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lendikon a Beggingen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lendikon - Beggingen.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 640
S-bahn 18336
Regio 280
Standseilbahn 21

09:44

Lendikon

09:44 11:55

11:55

Beggingen, Dorf

2 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 640
Niederflur-bus 83209
S-bahn 20638
S-bahn 20434
Standseilbahn 21

09:44

Lendikon

09:44 11:25

11:25

Beggingen, Dorf

1 h 41 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 640
S-bahn 18356
Interregio 2826
Standseilbahn 21

14:44

Lendikon

14:44 16:55

16:55

Beggingen, Dorf

2 h 11 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 640
Niederflur-bus 83225
S-bahn 20670
S-bahn 20466
Standseilbahn 21

17:44

Lendikon

17:44 19:25

19:25

Beggingen, Dorf

1 h 41 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 640
S-bahn 18378
S-bahn 20478
Standseilbahn 21

20:14

Lendikon

20:14 22:26

22:26

Beggingen, Dorf

2 h 12 min

 

Reviseu tots els trens de Lendikon a Beggingen