Troba un tren des de Oberschlatt a Wigarten

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Oberschlatt a Wigarten

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Oberschlatt a Wigarten .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Oberschlatt - Wigarten.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 68015
S-bahn 19250
Bus 743

12:45

Schlatt ZH, Oberschlatt

12:45 13:50

13:50

Fällanden, Wigarten

1 h 5 min

 

Sbb - 2 canvis
Low-floor bus 68017
S-bahn 19254
Bus 743

13:45

Schlatt ZH, Oberschlatt

13:45 14:50

14:50

Fällanden, Wigarten

1 h 5 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 68025
S-bahn 19270
Bus 743

17:45

Schlatt ZH, Oberschlatt

17:45 18:50

18:50

Fällanden, Wigarten

1 h 5 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 68027
S-bahn 19274
Bus 743

18:45

Schlatt ZH, Oberschlatt

18:45 19:50

19:50

Fällanden, Wigarten

1 h 5 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 68026
S-bahn 8172
S-bahn 19276
Bus 743

19:12

Schlatt ZH, Oberschlatt

19:12 20:20

20:20

Fällanden, Wigarten

1 h 8 min

 

Reviseu tots els trens de Oberschlatt a Wigarten