Troba un tren des de Pfaeffikon a Benken SG

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Pfaeffikon a Benken SG

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Pfaeffikon a Benken SG .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Pfaeffikon - Benken SG.



Des de A Durada
Sbb

15:41

Pfäffikon SZ

15:41 16:10

16:10

Benken SG

29 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18365
S-bahn 18565
Voralpen-express 2585
Niederflur-bus 63032

17:34

Pfäffikon ZH

17:34 18:23

18:23

Benken SG, Schönau

49 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18373
S-bahn 18573
Voralpen-express 2589
Bus 63036

19:34

Pfäffikon ZH

19:34 20:23

20:23

Benken SG, Schönau

49 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18375
S-bahn 18575
S-bahn 23673

20:04

Pfäffikon ZH

20:04 20:48

20:48

Benken SG

44 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18580
S-bahn 23673

20:22

Pfäffikon SZ

20:22 20:48

20:48

Benken SG

26 min

 

Reviseu tots els trens de Pfaeffikon a Benken SG