• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Oviedo a Lleó

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Lleó

Bus des de Oviedo a Lleó

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Oviedo a Lleó .

La ruta de Oviedo a Lleó és duta a terme pel bus 9 que surt de des de l'estació Oviedo Bus Station i arriva a a les estacions de Leon Bus Station.

La durada mitja del viatge és de 1 h 43 min. El primer autobús surt a les 06:15. L'últim és a les 12:30.

Detalls del viatge

Millor preu 11,16 €
Durada del viatge 1 h 42 min
Connexions per dia 8
Primera sortida 00:30
Última sortida 12:30
Distància 87 km

Preu del bitllet Oviedo - Lleó cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
15 €
15 €
Més
11 €
Més
Més
Més
11,16 €
11,16 €
Més
11,16 €
Més
Més
Més
7 €
7 €
Més
Més
Més
Més
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 45 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
00:30 - 02:15
11,16 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 35 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
06:15 - 07:50
11,16 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 45 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
07:30 - 09:15
11,16 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 45 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
09:30 - 11:15
11,16 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 45 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
10:30 - 12:15
11,16 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 30 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
12:30 - 14:00
11,16 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 1 h 45 min
Oviedo Bus Station - Leon Bus Station
14:30 - 16:15
11,16 €

Estacions de sortida

Oviedo Bus Station

Estacions de destí

Leon Bus Station
Logo