• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Sant Sebastià a Aranda de Duero Starting from 28,49 €

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Aranda de Duero

Bus des de Sant Sebastià a Aranda de Duero

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Sant Sebastià a Aranda de Duero .

La ruta de Sant Sebastià a Aranda de Duero és duta a terme pel bus 3 que surt de des de l'estació San Sebastian Central Bus Station i arriva a a les estacions de Aranda de Duero Bus Station.

La durada mitja del viatge és de 4 h 58 min. El primer autobús surt a les 08:45. L'últim és a les 16:01.

Sant Sebastià a Aranda de Duero per autobús

Millor preu 28,49 €
Durada del viatge 4 h 58 min
Connexions per dia 3
Primera sortida 08:45
Última sortida 16:01
Distància 230 km

Resum de la ruta per Autobús

Connexions
3
Transportistes
1
Preu mínim
28,49 €
Preu màxim
30,78 €

Sant Sebastià - Aranda de Duero

Mensual

Els millors preus del mes

Alsa-logo
Alsa
Durada: 4 h 15 min
San Sebastian Central Bus Station - Aranda de Duero Bus Station
08:45 - 13:00
28,49 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 4 h 59 min
San Sebastian Central Bus Station - Aranda de Duero Bus Station
16:01 - 21:00
28,49 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h 55 min
San Sebastian Central Bus Station - Aranda de Duero Bus Station
13:00 - 18:55
30,67 €