Troba un tren des de Aarau a Wislikofen

Trens de Aarau a Wislikofen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aarau a Wislikofen .


Preu del bitllet Aarau - Wislikofen cada dia


SbbSbb Interregio 2159 Bus 35405 06:15 – 07:15 Aarau – Wislikofen, Dorf - 1 h 1 canvi SbbSbb S-bahn 8923 S-bahn 20720 S-bahn 19829 Bus 35416 06:34 – 07:44 Aarau – Wislikofen, Dorf - 1 h 10 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 8931 S-bahn 20728 S-bahn 19837 Bus 35426 08:34 – 09:44 Aarau – Wislikofen, Dorf - 1 h 10 min 3 canvis SbbSbb Interregio 2165 Bus 35421 09:15 – 10:15 Aarau – Wislikofen, Dorf - 1 h 1 canvi SbbSbb S-bahn 8947 S-bahn 20744 S-bahn 19853 Bus 35446 12:34 – 13:44 Aarau – Wislikofen, Dorf - 1 h 10 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Aarau a Wislikofen