Troba un tren des de Angelrain a Hallau

Trens de Angelrain a Hallau

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Angelrain a Hallau .


Preu del bitllet Angelrain - Hallau cada dia


SbbSbb Niederflur-bus 393 Interregio 2269 Regioexpress 4922 S-bahn 17468 12:19 – 14:03 Lenzburg, Angelrain – Wilchingen-Hallau - 1 h 44 min 3 canvis SbbSbb Niederflur-bus 393 Interregio 2277 Regioexpress 4930 Urban train 17476 16:19 – 18:03 Lenzburg, Angelrain – Wilchingen-Hallau - 1 h 44 min 3 canvis SbbSbb Bus 392 Regioexpress 4831 Bus 180 Urban train 87782 17:50 – 19:33 Lenzburg, Angelrain – Wilchingen-Hallau - 1 h 43 min 3 canvis SbbSbb Niederflur-bus 393 Interregio 2283 Regioexpress 4936 S-bahn 17482 19:19 – 21:03 Lenzburg, Angelrain – Wilchingen-Hallau - 1 h 44 min 3 canvis SbbSbb Bus 392 Interregio 2287 Regioexpress 4940 S-bahn 17486 21:15 – 23:03 Lenzburg, Angelrain – Wilchingen-Hallau - 1 h 48 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Angelrain a Hallau