Troba un tren des de Bauma a Schmerikon

Trens de Bauma a Schmerikon

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bauma a Schmerikon .


Preu del bitllet Bauma - Schmerikon cada dia


SbbSbb S-bahn 20613 S-bahn 18517 Voralpen-express 2561 05:22 – 06:10 Bauma – Schmerikon - 48 min 2 canvis SbbSbb Bus 3359 S-bahn 18547 S-bahn 23645 12:45 – 13:41 Bauma, Bahnhof – Schmerikon - 56 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20649 S-bahn 18553 Voralpen-express 2579 14:22 – 15:10 Bauma – Schmerikon - 48 min 2 canvis SbbSbb Bus 8542 S-bahn 18577 Voralpen-express 2591 20:22 – 21:10 Bauma, Bahnhof – Schmerikon - 48 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20692 S-bahn 18893 S-bahn 23616 23:04 – 05:17 Bauma – Schmerikon - 6 h 13 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Bauma a Schmerikon