Troba un tren des de Benglen a Haslen

Trens de Benglen a Haslen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Benglen a Haslen .


Preu del bitllet Benglen - Haslen cada dia


SbbSbb Bus 705 S-bahn 19463 S-bahn 18563 S-bahn 23661 Bus 93661 16:41 – 18:33 Benglen, Bodenacher – Nidfurn, Abzw. Haslen - 1 h 52 min 4 canvis SbbSbb Bus 705 S-bahn 18966 S-bahn 20567 16:56 – 19:02 Benglen, Bodenacher – Nidfurn-Haslen - 2 h 6 min 2 canvis SbbSbb Bus 705 S-bahn 19467 S-bahn 18567 S-bahn 23665 17:41 – 19:31 Benglen, Bodenacher – Nidfurn-Haslen - 1 h 50 min 3 canvis SbbSbb Bus 705 S-bahn 19471 S-bahn 18571 S-bahn 23669 18:41 – 20:31 Benglen, Bodenacher – Nidfurn-Haslen - 1 h 50 min 3 canvis SbbSbb Intercity 704 Bus 3 S-bahn 18291 Bus 97705 Bus 97707 23:02 – 02:05 Benglen, Bodenacher – Nidfurn, Abzw. Haslen - 3 h 3 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Benglen a Haslen