Troba un tren des de Bioggio a Fusio

Trens de Bioggio a Fusio

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bioggio a Fusio .

La ruta de Bioggio a Fusio és duta a terme a diari per 19 trens que surten de a l'estació de Bioggio i arriben a a l'estació de Fusio, Paese.

La durada mitjana del viatge és de 3 h 13 min. El primer tren surt a les 05:08. L'últim és a les 13:38.


Durada del viatge: 3 h 13 min

19 connexions per dia
Primera sortida: 05:08
Última sortida: 13:38

Estacions de sortida

  • Bioggio

Estacions de destí

  • Fusio, Paese

SbbSbb Standseilbahn 72 S-bahn 25110 S-bahn 25631 Bus 421 Intercity 805 07:38 – 10:50 Bioggio – Fusio, Paese - 3 h 12 min 4 canvis SbbSbb Standseilbahn 72 S-bahn 25110 S-bahn 25631 Bus 421 Intercity 805 07:38 – 10:50 Bioggio – Fusio, Paese - 3 h 12 min 4 canvis SbbSbb Standseilbahn 72 S-bahn 25110 S-bahn 25631 Bus 421 Intercity 805 07:38 – 10:50 Bioggio – Fusio, Paese - 3 h 12 min 4 canvis SbbSbb Schnellzug 80 S-bahn 25118 S-bahn 25647 Bus 425 Intercity 809 11:38 – 14:37 Bioggio – Fusio, Paese - 2 h 59 min 4 canvis SbbSbb Schiff 84 S-bahn 25122 S-bahn 25655 Kleinbus 427 Intercity 811 13:38 – 16:50 Bioggio – Fusio, Paese - 3 h 12 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Bioggio a Fusio